Hledáte internetovou kampaň a inzerci, která bude konečně fungovat? Toužíte po výrazném zvýšení návštěvnosti Vašich webových stránek? Chcete levnou a přesto efektivní formu prezentace Vašeho podnikání? Pak jste tady správně. Jsme oficiálními partnery společnosti Google a specialisty na marketingové kampaně pro malé a střední firmy. Naší specializací je především segment stavebnictví, účetnictví, auto-moto, právních služeb a advokacie. Společně nalezneme ideální marketingové řešení i pro Vaše podnikání.

Kampaní za minulý rok

Počet zobrazení za minulý měsíc

Počet zobrazení za minulý rok

Nastartujte své podnikání s Google AdWords

Potřebujete zvýšit tržby v eshopu, oslovit zákazníky ve svém okolí či prorazit na celosvětový trh? S profesionálně spravovanou PPC kampaní Google AdWords je to hračka!

Naši marketingoví specialisté pro Vás vypracují detailní analýzu Vaší dosavadní pozice a obratem Vám navrhnou řešení přímo na míru. Dobře připravená PPC kampaň v prostředí internetového vyhledávače Google Vám zajistí okamžité oslovení cílové skupiny klientů a enormní zvýšení zájmu o Vaše zboží či služby.

Oslovte pouze relevantní uživatele

Vaše inzerce se díky systému klíčových slov a hesel zobrazí pouze těm uživatelům, kteří o Vaše služby projevují aktivní zájem. Úspěšnost cílené reklamní kampaně je díky tomuto principu nesrovnatelně vyšší, než v případě běžné plošné reklamy!

Inzerujte lokálně i celosvětově

Záleží jen na Vás, v jaké oblasti budete své služby propagovat.

Chytrá kampaň

PPC reklamní kampaň má tu výhodu, že inzerent společnosti Google neplatí za samotné zobrazení reklamy, ale až za její prokliknutí (odtud anglická zkratka PPC – Pay Per Click). To znamená, že platíte za každého uživatele, kterého Vaše inzerce přivedla až na Vaše webové stránky. Avšak pozor! Za jednoho přivedeného zákazníka lze zaplatit různě velké částky – rozdíl spočívá především v kvalitě samotného inzerátu.
Naši specialisté dokáží těchto rozdílů efektivně využít a ušetřit tak v průběhu kampaně nemalé finanční částky.

Bannerová reklamní kampaň

Zpestřete online prezentaci své společnosti originálními reklamními bannery a přilákejte tak pozornost tisíců potenciálních zákazníků z celého světa! Kvalitní bannerová kampaň je ideálním řešením pro plošné budování dobrého jména Vaší společnosti i oslovení úzce vymezené skupiny klientů.

Za málo peněz hodně muziky

Přesně cílená reklama v prostředí sociálních sítí je jedním z nejméně nákladných a zároveň vysoce efektivních způsobů, jak v krátkém čase oslovit tisíce relevantních zákazníků.

Individuální přístup a komplexní řešení

V rámci profesionální správy reklamní kampaně na sociálních sítích pro Vás naši specialisté vytvoří individuální marketingovou strategii s důrazem na optimalizaci návratnosti Vašich investic. Reklamy budeme cílit jak na Vaše potenciální zákazníky, tak na kontakty z Vaší databáze a anonymní návštěvníky Vašeho webu. Efektivitu reklamy budeme navíc podrobovat neustálým analýzám a přizpůsobovat aktuálním potřebám Vaší společnosti.

Reklama na YouTube

V případě Vašeho zájmu pro Vás natočíme profesionální videosnímek, který následně umístíme do relevantních videí na internetovém portálu YouTube. Pro více informací o službě nás neváhejte kdykoli kontaktovat.

Služby, které pro vás zajistíme:

house

Web design & webové stránky

Redesign stránek nebo nový web do 20 dní? Žádný problém! Dodáme Vám profesionální web od A do Z, a to včetně atraktivní domény, hostingu, moderního grafického zpracování , ilustračních fotografií, textového obsahu…

Více

house

Marketingové kampaně

Hledáte internetovou kampaň a inzerci, která bude konečně fungovat? Toužíte po výrazném zvýšení návštěvnosti Vašich webových stránek? Chcete levnou a přesto efektivní formu prezentace Vašeho podnikání?

Více

house

Kontextové služby

Jsme schopni připravit vše, co je potřeba k efektivní online prezentaci Vaší firmy a Vašeho podnikání. Vyzkoušejte metody a služby, na které Vaše konkurence nemá odvahu, a zaujměte tak klienty.

Více