VAŠE OBCHODNÍ AGENTURA S GOOGLE PARTNERSTVÍM

V současné době spravujeme více než 1.000 aktivních marketingových kampaní malým a středním podnikatelům.Jsme oficiálním partnerem společnosti Google.

Kampaní za posledních 12 měsíců

Vytvořených Google účtů

Naší specializací je profesionální online marketing a propagace služeb v oborech stavebnictví, účetnictví, auto-moto, právo a advokacie. Každý den zpracováváme přes 20 zakázek adresovaných konkrétním firmám a živnostníkům. I Vám rádi pomůžeme s nastartováním Vašeho podnikání!

Chcete rychle a efektivně získat nové klienty? Hledáte spolehlivého partnera, který by Vám pomohl s pravidelným a cenově dostupným rozšiřováním Vaší klientské základny?

Profesionální a cílená online inzerční služba je ideální volbou pro podnikatele, kteří nechtějí investovat statisícové částky do rádiových, televizních či billboardových kampaní. Máme pro Vás něco mnohem efektivnějšího. Cílená internetová kampaň Google je pro růst Vašeho podnikání tím pravým řešením. Inzerci na Vaše služby a zboží zobrazíme reálným zájemcům přímo ve Vašem okolí (v okruhu až 25 km).

POZOR!Nejedná se o žádnou poptávkovou službu, ale o přesně mířenou a aktivní reklamní kampaň! Každý uživatel oslovený naší cílenou kampaní je již zároveň Vaším potenciálním zákazníkem.