Web design & webové stránky

Redesign stránek nebo nový web do 20 dní? Žádný problém! Dodáme Vám profesionální web od A do Z, a to včetně atraktivní domény, hostingu, moderního grafického zpracování, ilustračních fotografií, textového obsahu a kompletní SEO optimalizace. Každý náš web je připraven a standardizován pro vedení Google marketingových kampaní.

VZORY MIKROSTRÁNEK:

Stránek ve zprávě

Domén vlastníme

Chcete svou webovou prezentaci posunout na vyšší úroveň?

Toužíte po webových stránkách, které by ve všech ohledech korespondovaly s nároky a požadavky Vaší firmy? Jsou Vaše dosavadní internetové stránky zastaralé, pomalé a nevyhovují potřebám moderních uživatelů? Že ano? V tom případě neváhejte a pořiďte si nové stránky od společnosti BEE SITE:ES, a.s.!

Nechte se unést širokou nabídkou a nekonečnými možnostmi grafického zpracování našich moderních a plně responzivních webových stránek, díky nimž Vám již žádný zákazník nedokáže odolat.Webové stránky pro Vás kompletně naprogramujeme, oblečeme do originálního designu a vytvoříme pro ně profesionální textový obsah, díky němuž rychle obsadíte první příčky velkých internetových vyhledávačů.

Snadný přístup kdykoli a odkudkoli

Informace na Vašich stránkách můžete kdykoli libovolně editovat prostřednictvím přehledného a uživatelsky přívětivého redakčního systému.

100% optimalizace pro chytrá zařízení

Naše stránky jsou vysoce responzivní a plně optimalizované pro zobrazení v mobilních telefon a tabletech, díky čemuž je chytrá zařízení prostě milují.

Nadstandardní technická podpora a péče o Váš web

Součástí nabídky je i komplexní technická podpora a servisní péče našeho IT oddělení. Volejte a pište nám – rádi za Vás vyřešíme jakýkoli problém!

Zaměřeno na SEO

Vyhledávače zbožňují kvalitní textový obsah a správně umístěná klíčová slova. Naši copywriteři to dobře vědí a postarají se, aby Váš web splňoval veškerá kritéria „Search engine optimalization“.

Detailní statistiky a měření výkonu

Výkon online marketingu a internetových prezentací lze dnes měřit stejně tak dobře, jako například počet ujetých kilometrů. Naše IT oddělení zaznamenává každého uživatele, každý proklik a každou novou návštěvu na Vašem webu. Výsledná čísla Vám prezentujeme v pravidelných a přehledných statistikách. S námi máte detailní přehled o výkonu a celkovém dosahu Vašeho webu.

Potřebují Vaše současné webové stránky pouze trochu oživit?

Potom není nic snazšího, než svěřit péči o Váš web do rukou našich profesionálních webdesignerů a copywriterů, kteří se postarají o jeho všestrannou modernizaci.Veškeré zakázky plníme tak, aby výsledný webový produkt 100% odpovídal individuálním představám a požadavkům našich klientů.

Newsletter

Odebírejte náš Newsletter magazine a mějte pravidelný přehled o našich marketingových kampaních a novinkách za světa Google služeb a internetu.

Služby, které pro vás zajistíme:

house

Web design & webové stránky

Redesign stránek nebo nový web do 20 dní? Žádný problém! Dodáme Vám profesionální web od A do Z, a to včetně atraktivní domény, hostingu, moderního grafického zpracování , ilustračních fotografií, textového obsahu…

Více

house

Marketingové kampaně

Hledáte internetovou kampaň a inzerci, která bude konečně fungovat? Toužíte po výrazném zvýšení návštěvnosti Vašich webových stránek? Chcete levnou a přesto efektivní formu prezentace Vašeho podnikání?

Více

house

Kontextové služby

Jsme schopni připravit vše, co je potřeba k efektivní online prezentaci Vaší firmy a Vašeho podnikání. Vyzkoušejte metody a služby, na které Vaše konkurence nemá odvahu, a zaujměte tak klienty.

Více